Kontakt PDF Drukuj Email

Dyplom Prawa Francuskiego

Wydziały Prawa Uniwersytetów w Tours i w Łodzi

Program zrealizowany z udziałem Ministerstw Spraw Zagranicznych oraz Szkolnictwa Wyższego Polski i Francji, Miasta Tours, Rady Regionu Centralnego oraz ze wsparciem finansowym Ambasady Francji w Polsce.

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Wydział Prawa i Administracji

90-232 ŁÓDŹ ul. Kopcińskiego 8/12

Kierownik Szkoły Prawa Francuskiego w UŁ:

Prof. zw. dr hab. Małgorzata Pyziak-Szafnicka; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

Sekretariat

pok. 2.36B, mgr Jarosław Zasada; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 662-194-551

Université Francois-Rabelais de Tours

3 rue des Tanneurs
BP 4103
37041 TOURS CEDEX 1

Tel: 00 33 2 47 36 66 00
Fax : 00 33 2 47 36 64 10
www.univ-tours.fr

Faculté de Droit, d'Economie et des Sciences Sociales de l’Universite de Tours

50 avenue Jean Portalis
BP 0607- 37206
Cedex 03

Directeur de l’Ecole de Droit Francais :

Patrick Baleynaud – e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Directeur du Master 2 Juriste Europeen :

Pr. Abdelkhaleq Berramdane – e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Seretariat w Tours

Cecile Frossard